Nawigacja

 • ŚWIĘTUJEMY STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  ŚWIĘTUJEMY STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

  Zapraszamy uczniów, rodziców, społeczność lokalną i wszystkich mieszkańców naszej gminy do obejrzenia wystawy dotyczącej 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W holu naszej szkoły umieściliśmy materiały przygotowane przez IPN, które pozyskaliśmy dzięki ścisłej współpracy z Oddziałem Szczecińskim IPN.

  Jednocześnie zapraszamy rodziców i mieszkańców w piątek, 9 listopada br., na godz. 11.30 na uroczysty apel związany z obchodami Stulecia Niepodległości. Dzieci i młodzież przedstawią krótki rys historyczny, a wszyscy wspólnie zaśpiewamy pieśni patriotyczne.

   

 • Nie umiera ten, który trwa w pamięci żywych … ks. J. Twardowski

  Nie umiera ten, który trwa w pamięci żywych …  ks. J. Twardowski

  Początek listopada kojarzymy z uroczystością Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym. W tych dniach udajemy się na cmentarze, by uczcić pamięć bliskich, znajomych, bezimiennych bohaterów, żołnierzy oraz ludzi zapomnianych. To czas zadumy nad życiem i śmiercią, nad przemijaniem.

  W naszej szkole listopadowa zaduma udzieliła się wszystkim, dorosłym i dzieciom, podczas apelu, który odbył się 31 października br. Uczniowie klas 0-III wprowadzili obecnych w nastrój refleksji nad przemijalnością ludzkiego życia. Wspominano nauczycieli, przyjaciół, którzy wpisali się w nasze szkolne środowisko, a którzy odeszli w ostatnich latach.

  Po apelu uczniowie pod opieką swoich wychowawców udali się z kwiatami i zniczami pod mrzeżyńskie pomniki, aby wspomnieć bliskich i otoczyć ich swoją modlitwą.

                                                                                                                  D. Czyż

 • WIZYTA W PIEKARNI U PAŃSTWA NIKUŁÓW

  WIZYTA W PIEKARNI U PAŃSTWA NIKUŁÓW

  Przedszkolaki wraz z nauczycielkami zostały zaproszone do piekarni Państwa Nikułów „Bałtyk” w Mrzeżynie. Dzieci zapoznały się z pracą piekarza, cukiernika oraz procesem powstawania pieczywa. Dowiedziały się również, jakie urządzenia przydatne są do produkcji bułek, pakowania chleba oraz poznały przeznaczenie wielkiego pieca. Każdy przedszkolak pamiętał o zasadach bezpiecznego zachowania się w tym miejscu. Była także najprzyjemniejsza chwila, czyli degustacja pysznych pączków ofiarowanych przez właścicieli piekarni. Dzieci wróciły z tej wycieczki pełne wrażeń. Składamy serdeczne podziękowania Państwu Nikułom za możliwość zwiedzania piekarni i wzbogacenia naszej wiedzy na temat produkcji pieczywa.

  Jolanta Kamińska

 • BRZECHWOLANDIA

  BRZECHWOLANDIA

  Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, 31 października wybrali się do Gryfickiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Brzechwolandia”. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Krakowa w niezwykle barwny sposób przedstawili nam wspaniałe wiersze Jana Brzechwy. Wszyscy przenieśliśmy się w kolorowy świat marzeń pełen radości i muzyki. Brzechwolandia przypomniała nam także, jak należy się zachowywać w domu, w szkole i na podwórku. Przedstawienie bardzo nam się podobało, a usłyszane wiersze na pewno pozostaną w naszej pamięci na długo.

   Sandra Bemsz-Mickiewicz

 • Morze i jego tajemnice

  Morze i jego tajemnice

  Dzięki współpracy z „Fundacją 15 Południk” w Trzęsaczu uczniowie klas 0- III mogli uczestniczyć w cyklu warsztatów pt. Morze i jego tajemnice. Rybołówstwo i akwakultura wczoraj i dziś.

  Spotkanie obejmowało warsztaty muzealne związane z dziedzictwem kulturowym, terytorialnymi zasobami, rybactwem i akwakulturą oraz animacje, zabawy, quizy i zajęcia plastyczne o tematyce morskiej, a także poruszające ważne tematy w obszarze ekologii.

  Uczniowie chętnie uczestniczyli w prowadzonych warsztatach, zdobywali nowa wiedzę i umiejętności oraz integrowali się podczas zabaw i quizów.

  Anna Przeździecka

 • ŻYWA LEKCJA HISTORII

  ŻYWA LEKCJA HISTORII

  W związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja historii, którą przygotowało BRACTWO RYCERSKIE KERIN. Zajęcia dotyczyły historii odrodzenia naszego kraju, czyli tego, jak z potężnej Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku zniknęliśmy z wszelkich map po to, by po stu dwudziestu trzech latach niewoli ponownie móc mówić swobodnie w języku polskim. Podczas zajęć uczniowie zajrzeli do Konstytucji 3 Maja, byli świadkami powstania Kościuszkowskiego, a także zobaczyli wspaniałego Marszałka Piłsudskiego, obserwując jego poczynania od lat najmłodszych aż do Bitwy Warszawskiej. Zabawa była wspaniała i niezwykle pouczająca. Miejmy nadzieję, że na długo pozostanie w naszej pamięci.

  Ewa Idzi

 • WSPÓŁPRACA Z WANDLITZ

  WSPÓŁPRACA Z WANDLITZ

  Współpraca ze szkołą w Wandlitz od kilku lat stanowi istotny element oferty edukacyjnej naszej szkoły. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom uczniów językiem niemieckim postanowiłyśmy wykorzystać ich entuzjazm organizując zajęcia pozalekcyjne. Grupa uczniów realizuje na nich wspólnie z rówieśnikami z zaprzyjaźnionej szkoły określone zadania. Działania w ramach zajęć dają uczniom możliwość poszerzenia, utrwalenia wiedzy i sprawności zdobytych na lekcjach. Jest to również wspaniała okazja do kształtowania umiejętności społecznych poprzez pracę w grupach i podejmowanie działań mających na celu rozwój osobisty uczniów.

  W trakcie różnych działań uczniowie poznają nie tylko dziedzictwo kulturowe danego kraju, ale również realia codziennego życia, doskonalą znajomość języka niemieckiego w różnych sytuacjach. Doświadczenie pokazuje, że działania te dają bardzo korzystne rezultaty - uczą postaw tolerancji, zasad pracy w grupie i co najważniejsze - owocują znajomościami, które (jak mamy nadzieję) trwać będą jeszcze długo po ukończeniu szkoły.

  W tym roku szkolnym w ramach zajęć przygotowaliśmy już projekty nt. „Meine Somerferien”, które wysłaliśmy do kolegów z Wandlitz. Pojechaliśmy na wycieczkę do Biblioteki Niemieckiej i Medioteki Języka Niemieckiego (partner: Goethe-Institut) w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie.

  Nasi koledzy z Niemiec także przysłali nam projekty, w których przedstawiają siebie, swoje zainteresowania i upodobania. Kolejnym zadaniem w ramach prac koła będzie przygotowanie projektu nt. „Weihnachten”, natomiast w maju wybieramy się z wizytą do Wandlitz, podczas której spotkamy się z naszymi kolegami i koleżankami. Spędzimy miło czas na grach i animacjach językowych rozwijając swoje sprawności komunikacyjne w obcym języku. Zaplanujemy też zadania na przyszły rok.

  Nauczyciele języków obcych

 • PAMIĘTAMY…

  PAMIĘTAMY…

  W miesiącu październiku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Powstańca”. W jej ramach zapoznali się z oficjalną stroną projektu „BohaterON”, poznali żyjących uczestników Powstania Warszawskiego, przygotowali galerię z informacjami o Nich, następnie samodzielnie zredagowali kartki pocztowe do żyjących Powstańców Warszawskich.

  Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom. Niestety, wśród kolejnych pokoleń świadomość jego znaczenia stopniowo zanika. W tym samym czasie odchodzą od nas ostatni Powstańcy, którzy pełnią fundamentalną rolę w podtrzymywaniu pamięci, przedstawiając wydarzenia tamtych dni z bezpośredniej perspektywy. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek – akcja BohaterON pozwala każdemu na wyrażenie tego w symboliczny sposób.

  Akcja „Kartka dla Powstańca” organizowana jest od 2014 roku. To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Jej zadaniem jest edukowanie społeczeństwa poprzez ukazywanie nie tylko sukcesów, ale także dramatów i emocji powstańców.

  Ewa Idzi

 • Szczecin – miasto, jakiego jeszcze nie znaliśmy

  Szczecin – miasto, jakiego jeszcze nie znaliśmy

  Każde miasto ma takie miejsca, którymi może się pochwalić. W Szczecinie są nimi Książnica Pomorska oraz Podziemne Trasy. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję się z nimi zapoznać 24 października 2018.

  Sama Książnica jest niezwykle nowoczesna i wyposażana we wspaniałe zbiory. W jej budynku znajduje się również Biblioteka Niemiecka i Medioteka Języka Niemieckiego.  Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się z pracą biblioteki oraz jej zbiorami. Pod kierunkiem pracownic biblioteki przeszukiwali półki, aby wykonać przydzielone im zadania. Mogli szlifować swoje umiejętności posługiwania się językiem niemieckim oraz poznać nieznane im do tej pory sekrety Berlina.

  Podziemia Szczecina odsłoniły przed uczniami inne oblicze miasta – schrony przeciwlotnicze z czasów II wojny światowej. Podczas godzinnej wycieczki trasą „ II wojna światowa” przewodnik p. Jurek opowiadał o powstaniu schronu, jego działaniu oraz o ludziach, zarówno tych, którzy go budowali, jak i tych, którzy szukali w nim schronienia. Każdy mógł poczuć atmosferę czasów wojny i poznać nieco bliżej niezwykłą historię Szczecina.

  Mamy nadzieję, że to nie nasza ostatnia wizyta w Szczecinie. Drzwi Książnicy są zawsze przed nami otwarte. A do zwiedzenia jest jeszcze jedna trasa „Zimna wojna”.

  Małgorzata Konior

 • Zdrowo, marchewkowo, kolorowo!

  Zdrowo, marchewkowo, kolorowo!

  Każda okazja jest dobra, aby zachęcić dzieci do spożywania warzyw i owoców. Taką okazją był Dzień Marchewki, który 26 października zagościł w naszym szkolnym kalendarzu. Był to tydzień w pomarańczowym kolorze. Najpierw dzieci poznały zalety marchewki oraz innych warzyw i owoców, a podczas  warsztatów kulinarnych przygotowały pastę marchewkową, świeży sok, surówki i przekąski z marchewki. Była też marchewkowa gimnastyka, piosenka i pomarańczowe zabawy plastyczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy polisensoryczne, podczas których dzieci rozpoznawały wybrane owoce i warzywa smakiem, dotykiem i węchem.

  Dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem, marchewkowym ciastem z pomarańczową polewą.  Dziękujemy rodzicom za marchewkowe słodkości!

                                                                                                                                           D. Czyż, S. Bemsz-Mickiewicz

 • GODZINA DLA TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

  GODZINA DLA TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

  „Godzina dla Twojej miejscowości” to akcja Regionalnego Centrum Wolontariatu i Stowarzyszenia POLITES ze Szczecina, do której włączył się nasz Szkolny Klub Wolontariatu. Z tej okazji zorganizowaliśmy spotkanie patriotyczno-integracyjne dla uczestników warsztatu Terapii Zajęciowej z Trzebiatowa. Zaproszeni goście wspólnie z wolontariuszami wzięli udział w turnieju wiedzy patriotycznej. Zadania turniejowe dotyczyły symboli narodowych, najważniejszych miast naszego kraju oraz sąsiadów Polski. Wszystkie grupy pracowały bardzo aktywnie. Na zakończenie uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora szkoły. Wspaniała atmosfera towarzyszyła nam do końca spotkania. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się równie dobrze układać  w przyszłości.

  Szkolny Klub Wolontariatu

 • SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

  SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Obcym odbył się 23. 10. 2018 r. w Trzebiatowie w Szkole Podstawowej nr 2. Uczniowie recytowali wiersze w języku niemieckim oraz angielskim. A oto wyniki waszych kolegów:

  • w kategorii klas I – III z języka niemieckiego:

  I miejsce Wiktor Walentynowicz

  II miejsce Natasza Borowik

  • w kategorii klas IV – VI z języka angielskiego:

  I miejsce Kacper Szandała

  • w kategorii klas IV – VI z języka niemieckiego:

  III miejsce Klaudia Filip

  • w kategorii klas VII i VIII oraz klas gimnazjalnych z języka angielskiego:

  I miejsce Dominik Pluta

  • w kategorii klas VII i VIII oraz gimnazjaliści z języka niemieckiego:

  III miejsce Hanna Soroka

  Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Szymanowicz oraz Dominik Szymanowicz. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy - także nagrody rzeczowe.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    Aldona Mączyńska

 • WIZYTA ŻOŁNIERZY W PRZEDSZKOLU

  WIZYTA ŻOŁNIERZY W PRZEDSZKOLU

  W czwartek, 18 października 2018 roku, nasze przedszkole odwiedzili tatusiowie Lenki Weremczuk i Kacpra Mleczaka, którzy są żołnierzami.

  Podczas wizyty opowiedzieli przedszkolakom o swojej pracy, zaprezentowali  mundur oraz pokazali podręczne wyposażenie żołnierza. Dzieci miały także możliwość przymierzyć żołnierskie nakrycia głowy oraz maskę przeciwgazową. Oglądały również imitację karabinów wojskowych. Niektóre przedszkolaki zostały pomalowane pastą maskującą. Tematyka wojskowa zafascynowała nie tylko chłopców. Dziewczynki także zapragnęły zostać żołnierzami. Na zakończenie wymieniliśmy się upominkami. Bardzo dziękujemy naszym rodzicom za ciekawe spotkanie. 

  Jolanta Kamińska

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DLA BYŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ DLA BYŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

  W dniu 15.10.2018r. w oddziałach przedszkolnych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkanie przybyli wszyscy pracownicy przedszkola oraz dzieci. W tym szczególnym dniu miło było nam również gościć emerytowanych pracowników przedszkola. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Na uwagę zasługuje również fakt, że był to pierwszy występ dzielnych maluszków przed tak dużą publicznością. Na zakończenie dzieci wręczyły gościom upominki i kwiatki.

  Wszystkie dzieci otrzymały wielkie brawa oraz słodkie upominki.

  Jolanta Kamińska

 • ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM UCZNIEM...

  ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM UCZNIEM...

  Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich. Na ten dzień pierwszaki z naszej szkoły czekały z niecierpliwością. Pod opieką swoich pań dzieci pilnie przygotowywały się do uroczystości. W tym roku szkolnym pasowanie pierwszoklasistów odbyło się 12 października. Zgodnie z tradycją, aby stać się pełnoprawnymi uczniami szkoły, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Śpiewali więc piosenki, recytowali wiersze, a także z uśmiechem wypili przygotowany przez rodziców sok z cytryny. Następnie w obecności rodziców, dyrektora, grona pedagogicznego oraz kolegów i koleżanek ślubowali być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego z uczniów.

  Na pamiątkę uroczystości pierwszoklasiści otrzymali piękne dyplomy i upominki.

  Po akademii wszyscy udali się na poczęstunek, który przygotowali rodzice.

  Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

  Anna Graczyk, Sandra Bemsz-Mickiewicz

 • Dzień Edukacji Narodowej świętowaliśmy w naszej szkole 12 października 2018r. Apel stanowił doskonałą okazję do godnego przyjęcia do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych, którzy śpiewająco wykazali się znajomością nowych obowiązków. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, po czym przez Panią Dyrektor Małgorzatę Skoneczną zostali pasowani na uczniów.

  Mieliśmy sposobność obejrzeć krótki występ gimnazjalistów, którzy w humorystyczny sposób przybliżyli zebranym codzienną pracę nauczycieli. Przedstawiciele klas trzecich gimnazjum w imieniu braci uczniowskiej złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

  Wręczenie nagród za udział w konkursie „Zwierzęta leśne” na zakończenie spotkania pokazało, jak wieloma talentami i zaangażowaniem wykazują się uczniowie naszej szkoły.

  Bogumiła Kuligowska, Beata Brzozowska

 • Sprzątanie plaży z Błękitnym Patrolem WWF

  Sprzątanie plaży z Błękitnym Patrolem WWF

  W niedzielę 14 października członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przyłączyli się do akcji Czysta Plaża, organizowanej przez wolontariuszy z Błękitnego Patrolu WWF. Ruszyliśmy z Mrzeżyna i, idąc wzdłuż wybrzeża w kierunku Dźwirzyna, zbieraliśmy wszystkie napotkane śmieci: papierki po cukierkach, nakrętki, folie, niedopałki itp. Większość znalezionych śmieci to niestety skutek ludzkiej nieodpowiedzialności i lenistwa. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni z siebie zakończyliśmy akcję wspólnym poczęstunkiem.

  Dziękujemy organizatorom za miło spędzony czas.

  Opiekunowie SKW

 • Przedszkolny konkurs plastyczny o charakterze patriotycznym pt. „Polak Mały” - w ramach uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

  Przedszkolny konkurs plastyczny o charakterze patriotycznym     pt. „Polak Mały” - w ramach uczczenia 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

  Organizatorem konkursu „Polak Mały” jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie Oddziały Przedszkolne – Koordynator Jolanta Kamińska.

  Cele konkursu:

  • kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej.
  • promowanie postaw patriotycznych u dzieci.
  • upowszechnianie dziecięcej twórczości w środowisku społecznym
  • uczczenie 100 -rocznicy odzyskania niepodległości
  • rozwijanie kreatywności i talentów dzieci poprzez twórczość plastyczną

  Regulamin uczestnictwa:

  1. Adresaci konkursu:dzieci w wieku 3–6 lat

           I kategoria: dzieci w wieku 3-4 lat

           II kategoria: dzieci w wieku 5-6 lat

  1. Pracę musi wykonać dziecko w domu. Praca płaska lub wypukła, technika dowolna, format A3, A4. Ma to być krajobraz, symbole narodowe, znane miejsce itp. (farby, kredki, wyklejanka, wydzieranka itp.). Nie używamy materiałów sypkich.
  2. Do konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace indywidualne.
  3. Każda praca powinna posiadać metryczkę na odwrotnej stronie pracy: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę grupy.
  4. Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych i przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora oraz do prezentacji prac na wystawie w naszej placówce.
  5. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.
  6. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody w każdej kategorii wiekowej I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.
  7. Prace konkursowe będą oceniane pod względem samodzielności, estetyki,  pomysłowości oraz zgodności z tematyką konkursową. Komisję konkursową powołuje organizator.
  8. Prace należy dostarczyć do dnia 06.11.2018r do wychowawców grup;
  9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 07.11.2018r zostanie podana do publicznej wiadomości na internetowej stronie szkoły.

  Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie

 • OGÓLNOSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. „ZWIERZĘTA LEŚNE”

  OGÓLNOSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. „ZWIERZĘTA LEŚNE”

  Z inicjatywy Wojskowego Koła Łowieckiego „ŁABĘDŹ” w Mrzeżynie, zorganizowano Ogólnoszkolny Konkurs Plastyczny pt. Zwierzęta Leśne”. Współorganizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie. Uczestnikami rywalizacji zespołowej były wszystkie klasy naszej szkoły wraz z wychowawcami. Ich zadaniem było wykonanie jednej pracy plastycznej w formie przestrzennej lub półpłaskiej. Prace oceniane były przez jury w trzech kategoriach wiekowych:

  • Klasy 0 – III SP
  • Klasy IV – VII SP
  • Klasy VIII  SP i gimnazjum

  Przy dokonywaniu wyboru laureatów jury w składzie: Stefan Warcholak, Jacek Pawlik, Leszek Cendrowski i Małgorzata Skoneczna miało nie lada orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, zachwycały ciekawymi technikami i estetyką wykonania. W tej wyjątkowej sytuacji jury postanowiło przyznać nagrody wszystkim uczestnikom konkursu.

  Dziękujemy Wojskowemu Kołu Łowieckiemu „ŁABĘDŹ” w Mrzeżynie za ufundowanie nagród dla naszych uczniów. Będą one służyły im podczas różnych imprez szkolnych, a także wzbogacą wyposażenie klasopracowni.

  Wyniki Ogólnoszkolnego Konkursu Plastycznego pt. Zwierzęta Leśne”:

  W KATEGORII KLAS 0 – III SP

  I miejsce - klasa II SP - wych. Dorota Filipowicz

  II miejsce - klasa I SP – wych. Anna Graczyk

  III miejsce – oddział przedszkolny - wych. Danuta Miętka

  Wyróżnienie – klasa III A – wych. Grażyna Wojdan

  Wyróżnienie – klasa III B – wych. Dorota Czyż

  Wyróżnienie – oddział przedszkolny – wych. Anna Przeździecka

  W KATEGORII KLAS IV – VII SP

  I – miejsce – klasa VA – wych. Ewa Idzi

  II miejsce - klasa VI C – wych. Mariola Kamińska

  III miejsce - klasa IV A – wych. Wiotetta Matiaszowska

  III miejsce – klasa VII A – wych. Lidia Gryglas

  Wyróżnienie – klasa IV B - wych. Aldona Mączyńska

  Wyróżnienie – klasa V I – wych . Dorota Skrzypińska - Rzońca

  Wyróżnienie – klasa VB – Natalia Obuchowicz

  W KATEGORII  KLAS VIII SP i gimnazjum

  I miejsce – klasa III A Gimnazjum – wych Bogumiła Kuligowska

  II miejsce - Klasa VIII A SP – wych. Izabela Onisk

  III miejsce - klasa VIII B SP – wych.Beata świątek

  Wyróznienie – klasa III B Gimnazjum – wych. Beata Brzozowska

  Renata Jankowska

 • Dzień sportu

  Dzień sportu

  Nikomu nie trzeba przypominać, że sport to zdrowie. Najmłodszym dzieciom wystarczy hasło do działania i wszyscy ruszają z miejsca. Stanowiska zostały przygotowane i maluchy wspierane przez uczniów klasy V, pod bacznym okiem nauczycieli W-F, ruszyły do wspólnej zabawy. Chłopcy prezentowali swoje umiejętności w grze w piłkę nożną, dziewczynki natomiast ćwiczyły celność w rzutach do kosza. Na tych bardziej wytrwałych czekał tor przeszkód, skoki przez skakankę, unihokej. Wszystkim uczestnikom zabawy towarzyszyły wielkie emocje i sportowy duch walki. Oj, działo się...
  Dzień sporu zakończyliśmy zmęczeni, ale również pełni pozytywnych emocji  i energii do podejmowania sportowych wyzwań w przyszłości.

  D. Czyż, A. Przeździecka

strona:

Aktualności

Kontakt

 • SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MRZEŻYNIE
  ul. Tysiąclecia 32
  72-330 Mrzeżyno
 • (91)3866273
  fax (91)3866254

Galeria zdjęć